Coffee
Bine ai venit pe Coffee! Iti poti petrece aici orele plictisitoare, traind viata pe care o vrei. Asadar, conectati-va, sau - daca inca nu aveti un cont - faceti-va unul!

Coffee

un forum RPG, real

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

DISTRESS AND COMA

In jos 
AutorMesaj
Dot

Data de inscriere : 21/06/2011

MesajSubiect: DISTRESS AND COMA   Mar Iun 21, 2011 4:41 am

Cred ca nici nu mai conta in ce stare se afla camera. Noapte trecuta ma epuizat. Cine credea ca eu voi fi vreodata intr-o stare mai proasta fara sa imi rup ceva? Eh...se mai intampla cand exagerezi. Din toata cacealmaua de aseara imi amintesc doar .....nu , nu imi amintesc nimic.Daar nici nu m-ar ajuta prea mult .Acuma sunt in pat. Nici nu stiu daca am tricoul pe mine sau macar daca am inchis usa. Iformatii inutile.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Lizzie
Admin

MesajSubiect: Re: DISTRESS AND COMA   Mar Iun 21, 2011 4:45 am

Cum aflasem ca Dot isi facuse aparitia in camin, m-am interesat ce camera primise. Ajunsa in fata camerei, incerc sa bat usor in usa, insa aceasta se deschide larg. Cum sa uiti sa iti inchizi usa? Ce ai in cap? gandesc eu, in timp ce ma strecuram inauntru, inchizand usa cu cea mai mare bufnitura posibila, sperand ca asa o sa imi fac mai bine simtita prezenta.
Sus In jos
Dot

MesajSubiect: Re: DISTRESS AND COMA   Mar Iun 21, 2011 5:07 am

O bufnitura puternica s-a simtit in timpanele mele. Totul bine si inofensiv pana aici dar dilema era unde s-a auzit bufnitura in camera mea sau in capul meu? Arunc perina in spate si daca e sa fie in camera o sa o arunce inapoi .
Sus In jos
Lizzie
Admin

MesajSubiect: Re: DISTRESS AND COMA   Mar Iun 21, 2011 5:18 am

Incerc sa prin perna, insa, ca de obicei, nu reusesc. O imping cu piciorul cat colo si ma uita la Dot, care parea ca sta sa moara... de lene. M-am apropiat usor si m-am asezat pe spatele lui, sperand ca macar asa imi va simti prezenta.
Sus In jos
Dot

MesajSubiect: Re: DISTRESS AND COMA   Mar Iun 21, 2011 5:30 am

- Nu pot respira . mormai si incerc sa ma intorc cu fata catre persoana care s-a asezat fara nici un stres pe spatele meu. PAr lung deci e fata.Oricine ai fi si sa te violez mi-e lene.
Sus In jos
Lizzie
Admin

MesajSubiect: Re: DISTRESS AND COMA   Mar Iun 21, 2011 5:35 am

- Drace! soptesc eu, sarind de pe el si asezandu-ma pe pat. Doar n-aveai de gand sa ii faci asta propriei tale surioare, nu? Nu?
M-am intins alaturi de el, privind tavanul.
- Camera ta arata groaznic. Nu ai inchis usa si nici macar nu porti tricou! continui, piscandu-l de brat.
Sus In jos
Dot

MesajSubiect: Re: DISTRESS AND COMA   Mar Iun 21, 2011 5:37 am

-A...tu erai. Pare raui sormea dar nu sunt in stare sa vad ca un om normal.Ai chef sa imi faci un masaj daac tot esti pe aici?spun intorcanduma cu mana peste ia luand-o in brate .
Sus In jos
Lizzie
Admin

MesajSubiect: Re: DISTRESS AND COMA   Mar Iun 21, 2011 5:44 am

- Am sa-ti fac un masaj cand imi dai drumul. Dar, sincera sa fiu, imi place aici ... e bine si cald, spun eu. Mi-a fost dor de tine continui, incercand sa ii indepartez mana de pe mine.
Sus In jos
Dot

MesajSubiect: Re: DISTRESS AND COMA   Mar Iun 21, 2011 5:47 am

-s-a facut. Ma intorc rapid pe burta .Mai accesibil? Imi introduc capul sub plapuma si astept nerabdator masajul surori mele dragi si scumpe care se misca ca si un mel beat.
Sus In jos
Lizzie
Admin

MesajSubiect: Re: DISTRESS AND COMA   Mar Iun 21, 2011 5:52 am

M-am ridicat in capul oaselor si am inceput sa ii masez umerii si gatul, incercand sa nu il zgarii cu unghiile mele putin cam lungi.
- Daca se intampla sa imi infig unghiile in tine nu te superi, nu? intreb eu, cu cea ma nevinovata voce posibila. Apropo... ai sa te sufoci daca iti bagi capul sub patura.
Sus In jos
Dot

MesajSubiect: Re: DISTRESS AND COMA   Mar Iun 21, 2011 5:55 am

-Poti sa iti bagi unghile unde vrei tu ca nu simt nimic.spun scotandu-mi capul de sub plapuma. Sormea....tu cum de mai gasit asa de repede?
Sus In jos
Lizzie
Admin

MesajSubiect: Re: DISTRESS AND COMA   Mar Iun 21, 2011 5:58 am

- Am cateva relatii prin scoala. Bine, de fapt am mai multe,continui razand in sinea mea. Dar daca te gaseam "asa de repede" ajungeam la tine inainte sa ajungi in starea asta. Cum ai reusit?
Sus In jos
Dot

MesajSubiect: Re: DISTRESS AND COMA   Mar Iun 21, 2011 6:06 am

- Pai ce nu reusesc eu sa fac. Orice e posibil cand esti eu.Am si venit in starea asta cu motoru . habar nu am unde ii casca si nici daca motoru e drept sau lipit de podea. Spun razand putin.Nu te dor mainile?
Sus In jos
Lizzie
Admin

MesajSubiect: Re: DISTRESS AND COMA   Mar Iun 21, 2011 6:10 am

- N-nu, nu prea tare. Iti place macar? sa stiu daca mai are rost sa continui, spun eu, mutandu-mi mainile mai in jos pe spatele lui. Mi-e sincer mila de bietul motor. Plus ca pe mine nu m-ai dus niciodata cu el.
Sus In jos
Dot

MesajSubiect: Re: DISTRESS AND COMA   Mar Iun 21, 2011 6:16 am

-Poti continua.Dupa ce termini sau mai bine zis dupa ce te doar mainile prea tare merg sa vad ce e cu motoru . mormai fara nici un chef de viata.sormea' te pricepi.
Sus In jos
Lizzie
Admin

MesajSubiect: Re: DISTRESS AND COMA   Mar Iun 21, 2011 6:20 am

Am mai continuat cateva minute, apoi mainile au inceput realmente sa ma doara, asa ca m-am oprit.
- Auzi... daca tu oricum mergi sa-ti vizitezi motorul... pot sa iti imprumut patul? Mi-e somn, continui, cascand usor. Apropo, ia-ti un tricou. Nu vreu sa vrajesti vreo fata pe afara.
Sus In jos
Dot

MesajSubiect: Re: DISTRESS AND COMA   Mar Iun 21, 2011 6:22 am

-Mi cald femeie. intelegi? Si nu poti imprumuta patu ia o casca din dulap care vrei sut am vreo 10 numai pe aici si hai afara.Parca te plangeai ca nu te-am dus cu motoru niciodata.raspund hotarat ridicandu-ma rapid din pat colectand casca de pe jos si asezand-o pe cap.
Sus In jos
Lizzie
Admin

MesajSubiect: Re: DISTRESS AND COMA   Mar Iun 21, 2011 6:30 am

- Fix cand ma prapadeam de somn... in fine, ar putea fi singura data cand ma urc pe o motocoleta, deci nu prea cre ca o sa o ratez.
Am luat o casca, mi-am asezat-o pe cap si mi-am inghesuit parul sub ea.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: DISTRESS AND COMA   

Sus In jos

DISTRESS AND COMA
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Coffee :: Scoala si imprejurimile :: Camin :: Camere-
Mergi direct la: