Coffee
Bine ai venit pe Coffee! Iti poti petrece aici orele plictisitoare, traind viata pe care o vrei. Asadar, conectati-va, sau - daca inca nu aveti un cont - faceti-va unul!

Coffee

un forum RPG, real

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Inspire mistakes

In jos 
AutorMesaj
Rose

Data de inscriere : 21/06/2011

MesajSubiect: Inspire mistakes   Mar Iun 21, 2011 8:05 am

Nu trebuia sa fie acolo, nu era vina sa, si era sigura de asta. A batut copilaresc din picioare si a intrat in sala trantind usa in urma sa. -Director idiot, copii copaci, profesori din guma. a zis pe un ton copilaresc dand cu pumnul in banca, si-a dus mana la gura sarind in sus de durere, a scuturat mana ranita stramband din nas.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Erik

MesajSubiect: Re: Inspire mistakes   Mar Iun 21, 2011 9:08 am

A intrat cascand lung , fara a analiza prea mult incaperea caci o cunostea prea bine .
Casa dulce casa . murmura dupa ce isi tranti rucsacul pe jos si se aseza intr-o banca oarecare , de langa o alta fata . A inceput sa se legene cu scaunul si sa-si puna picioarele pe banca , uitandu-se curios la tipa . Observa ca o durea o mana , cu siguranta daduse cu pumnul .
Degeaba chestiile astea nu se rup . spuse batand cu degetele spre suprafata bancii .
Sus In jos
Rose

MesajSubiect: Re: Inspire mistakes   Mar Iun 21, 2011 9:18 am

Il analiza scurt, nevrand sa para prea curioasa, desi curiozitatea facea parte din personalitatea sa. Ofta scurt, trecandu-si palma peste mana ranita.
Casa dulce casa? repeta in gand, apoi isi duse o mana la gura chicotind, isi dresa glasul cand ii auzi din nou vocea.
-Nu as fi asa de sigur, maine fac orice sa ajung aici si aduc cu mine si un fierastrau pendular, incape el in rucsac. a zis ca un copil mic privind cu dusmanie banca.
-O sa le fac scandurele pe toate! a spus sigura pe sine.
Sus In jos
Erik

MesajSubiect: Re: Inspire mistakes   Mar Iun 21, 2011 7:47 pm

- De aia intr-o zi niste tipi au venit si cu tancurile pe aici.. nici o zgarietura la banci , vezi ? spuse pe un ton normal dar dand de stiut ca glumea . S-a oprit din leganat si si-a pus coturile pe masa , sprijinindu-si capul cu palma mainii .
- Cearta , incalcarea regulilor , farse nesarate profilor ? Care e motivul ? intreba incercand sa ghiceasca mai intai motivul pentru care fata era acolo .
Sus In jos
Rose

MesajSubiect: Re: Inspire mistakes   Mar Iun 21, 2011 9:08 pm

Puff...eu voi reusi, le voi face sacandurele, iar scoala asta nu va exista intr-o zi, votati-ma drept presedinte si scolile se vor desfinta! a ridicat o mana in aer precum un copil mic.
Pai..am avut o mica "discutie" cu masturbatul ala de director, si...uite-ma aici, tu pari invatat cu locul asta, vii in fiecare zi ? intreba usor curioasa.
Sus In jos
Erik

MesajSubiect: Re: Inspire mistakes   Mar Iun 21, 2011 9:20 pm

- Ai votul meu si.. iti fac si campanie electorala daca vrei ! ridica si el o mana in aer .
- Nu vorbi asa ! Sunt telecamere pe aici ! zise incercand sa para panicat . Neah.. nu chiar in fiecare zi . Doar ca vin asa de des in cat nu mai stiu motivele . Cred ca din cauza unei farse proaste facuta femeii de servici... ah nu , asta a fost saptamana trecuta , parca hartuirii sexuale..? Ah nici aia , am fost doar martor atunci , sau a fost bataia aia cu un coleg ? pe timp ce inainta cu fraza tonul lui devenea din ce in ce mai neclar , poate pentru ca nu mai era constient ca vorbea cu voce tare .
Sus In jos
Rose

MesajSubiect: Re: Inspire mistakes   Mar Iun 21, 2011 9:29 pm

A privit in sus cautand camerele, dadu simplu din umeri, apoi se urca cu picioarele pe o banca scoase rautacios limba scalambandu-se la camera de luat vederi, insa era atenta la ce spunea baiatul.
Cobori de pe banca si incepu sa rada privindu-l.
Wow, trebuie sa-ti inmaneze un premiu, faci prea multe pentru o zi, profesoriii astia nu stiu sa aprecieze oamenii ce-si traiesc viata la maxim. inchise ochii dand negativ din cap.
Sus In jos
Erik

MesajSubiect: Re: Inspire mistakes   Mar Iun 21, 2011 9:37 pm

Incepu sa rada uitandu-se la tanara , gandindu-se ca in asa fel chiar va rupe banca .
- Faci si streaptease acum ? ranji scurt .
- Dar in schimb apreciaza cine rupe tabla de la atata scris cand rezolva problemele . isi strecura mana sub cap , sprijinindu-se de spatarul scaunului .
Sus In jos
Rose

MesajSubiect: Re: Inspire mistakes   Mar Iun 21, 2011 9:51 pm

Hei! Incercam sa le arat respectul meu, nu faceam streaptease! a scos copilaresc limba la el prefacandu-se suparata. S- asezat cu fundul pe catedra, lasadu-se pe spate.
Mda..e bine cand se ia de ala de la tabla si tu nu-ti faci griji ca te va baga in seama, oricum nu e vina mea ca sunt aici! I-am spus ca n-are nici un drept sa tipe la mine, in plus nu mi-a aratat legea care-i permite sa faca asta. si-a incrucisat mainile la piept privind tavanul bosumflata.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Inspire mistakes   

Sus In jos

Inspire mistakes
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Coffee :: Scoala si imprejurimile :: Scoala :: Sala de detentie-
Mergi direct la: