Coffee
Bine ai venit pe Coffee! Iti poti petrece aici orele plictisitoare, traind viata pe care o vrei. Asadar, conectati-va, sau - daca inca nu aveti un cont - faceti-va unul!

Coffee

un forum RPG, real

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

ice coffee

In jos 
AutorMesaj
Dot

Data de inscriere : 21/06/2011

MesajSubiect: ice coffee   Mar Iun 21, 2011 8:51 am

E greu sa gasesc o cafenea deschisa la ora asta dar cu 750 de centrimetri cubi si cu motorul meu proaspat scos din servisul auto nimeni nu am oprea sa scotocesc ptin tot orasul. De la un capat la altul ,in diagonala , slalom printre masini poate poate am noroc si gasesc ceva.Se pare ca tot cafeneaua mea de suflet ma salveaza si de data aceasta. O cafenea micuta dar tare frumos aranjata la marginea orasului. PArchez motorul incercand sa nu il mai arunc pe jos si intru in cafenea cu casca in mana asezandu-ma frumos in locul obisnuit cu casca pe masa . Chelnerita , noua se pae ca nu am ami vazuto pe aici. vine sa imi ia comanda la care din spatele tejghelei urla colega ei " Comanda lui e aici.E clientrul nostru de mult. Buna Dot"
-Buna Rosie.Ce mai fac piticii?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Aylin

MesajSubiect: Re: ice coffee   Mar Iun 21, 2011 8:55 am

Ma plimbam aiurea prin oras,plictisindu-ma pe acasa,cand incepe ploaia.O iau la fuga,desi aveam deja tricoul lipit de corp,la fel si fusta si ajung langa o cafenea se pare ca singura deschisa.Fara sa ma mai gandesc intru in cafenea privind in jur.Era gol.cu exceptie unei persoane.Privesc atenta acea persoana,apoi imi dau seama cine este.Zambesc usor,luand-o tiptil ajungand in spatele lui si lasandu-ma mai jos fiind la acelasi nivel cu el.
-Bau...ii soptesc la ureche.
Sus In jos
Dot

MesajSubiect: Re: ice coffee   Mar Iun 21, 2011 9:05 am

-Si presupun ca trebuia s ama speri nu?Buna si tie Ay chiar ma gandeam cu cine imi petrec noaptea.Ma intorc tragand-o la mine in brate.Cand ai aparut prin zona?De ce esti uda? Ploua?spun putin ingrijorate deoarece tricoul meu era pe motor.
Sus In jos
Aylin

MesajSubiect: Re: ice coffee   Mar Iun 21, 2011 9:08 am

M-am lasat trasa in bratele lui,tragand de tricou care era lipit ce corp si imi pun mainile dupa gatul sau privindu-l amuzata.
-Pai da,teoretic trebuia sa te sperii.Mai vedem daca ne petrecem noaptea impreuna,si da ploua.Am aparut in zona de ceva vreme dar nu am vrut sa te bantui pana acum.spun scotand limba la el.
Sus In jos
Dot

MesajSubiect: Re: ice coffee   Mar Iun 21, 2011 9:10 am

- Rosi te rog o cana de lapte cald pentru noul meu copil care scoate limba pe aici.MultumescSpun putin amuzat si curios tot odata sa vad daca voi primi acel lapte cald.
Sus In jos
Aylin

MesajSubiect: Re: ice coffee   Mar Iun 21, 2011 9:12 am

-Nu te lua dupa el,saracu i s-a urcat motoru la cap.As vrea un cola.Mersi.spun privindu-l urat pe Dot apoi ciufulindu-l.Mi-a fost dor de tine...tati.continui facandu-i jocul,
Sus In jos
Dot

MesajSubiect: Re: ice coffee   Mar Iun 21, 2011 9:15 am

-Nici nu ai idee ce dor mi-a fost sa te avd pe tine in orgasm. ii spotesc la ureche sarutand-o incet pe gat. Deci ploaia asta mai are de gand sa continue asa nu de alta dar am facut trei dusuri azi si nu mai am chef de unu.
Sus In jos
Aylin

MesajSubiect: Re: ice coffee   Mar Iun 21, 2011 9:18 am

Tac privindu-l urat pentru ce imi spusese dar simtindu-ma bine simtindu-i din nou saruturile dulci.
-Taci....cred ca s-a oprit totusi.spun soptit.
Sus In jos
Dot

MesajSubiect: Re: ice coffee   Mar Iun 21, 2011 9:24 am

Ma ridic incer si am uit pe usa afara.
-S-a oprit pe mama ei undeva.Aici stam pana la poimarti.Ca eu nu ies pe ploaia asta.Ma intorc la ea asezandu-ma de data asta pe alt scaun. Ai cumva chef sa verificam cat de bine isi face treaba feieia de serviciu? Eu mor aici daca nu se opreste ploaia mai repede. ii soptesc la ureche mai mult excitat decat pervers.Dar tot nu puteam sa imi wscot aerul acela obsedat din cuvinte.Eh asta e fiecare cu pasarile lui doar ac eu aveam stoluri.
Sus In jos
Aylin

MesajSubiect: Re: ice coffee   Mar Iun 21, 2011 9:27 am

-Pe bune?ai chef sa o faci intr-o baie?haide ca nu mori sa mai faci un dus ...cu mine pe ziua de azi si mergem la tine.soptesc la randul meu privindu-l zambind calma.Sau...daca stau bine sa ma gandesc de ce nu...hai sa verificam cat de bine isi fac femeile de servici treaba.ii soptesc la randul meu.
Sus In jos
Dot

MesajSubiect: Re: ice coffee   Mar Iun 21, 2011 9:30 am

Zambesc cat de pervers se poate luand-o de mana si mergand in baie. Nu cred ca apuca usa sa se inchida calumea ca o incui si am grija ca si camera de filmat s afie inofensiva. O iau in brate lipindo de usa incepand sa o sarut ca un obsedat .Ce pui mei am azi...Eh chia mi-a fost mai dor de ea decat credeam.
Sus In jos
Aylin

MesajSubiect: Re: ice coffee   Mar Iun 21, 2011 9:32 am

Imi pun picioarele in jurul taliei lui,raspunzandu-i la sarut la fel de obsedata ca el,tinandu-mi mainile pe dupa gatul sau.Imi lipsise mai mult decat credeam eu pana acum ca se poate.
Sus In jos
Dot

MesajSubiect: Re: ice coffee   Mar Iun 21, 2011 9:35 am

"Pana la urma tot a mea esti...."Nu stiu de ce aveam impresia ca cineva batea la usa si am dat un pumn in ea sa fiu sigur ca nimenu nu mai comenteaza ceva . O asez cu fundul pe suportul ghiuvetei scapand rapid de tricou ei.
Sus In jos
Aylin

MesajSubiect: Re: ice coffee   Mar Iun 21, 2011 9:39 am

Zambesc si il sarut iar,trecandu-mi incet degetele peste abdomenul lui incercand sa nu imi musc buzele.
-Chiar mi-a fost dor de tine.ii soptesc la ureche sarutandu-l din nou.
Sus In jos
Dot

MesajSubiect: Re: ice coffee   Mar Iun 21, 2011 9:41 am

-Eh sunt flatat ca nu ai gasit pe cineva mai bun ca mine.Flatat sau dezamagit de baietii din ziua de azi.spun strecurandu-mi mana la inchizatoarea sutienului ei. Bag picioru niciodata nu am stiut sa le deschid. Help Ay....
Sus In jos
Aylin

MesajSubiect: Re: ice coffee   Mar Iun 21, 2011 9:42 am

-Nimeni nu e ca tine Dot...ii soptesc deschizandu-mi singura sutienul stiind ca tot timpu avea treaba cu el.Imi strecor mana pe blugii lui desfacandu-i cureaua.
Sus In jos
Dot

MesajSubiect: Re: ice coffee   Mar Iun 21, 2011 9:46 am

Zambesc uimit de spusele ei dar daca ea zice asa trebe sa fie.Aha deci de aia urlau alea dupa mine...aha interesant...trebe sa ma autoanalizez...Daca as fi gay mas culca cu mine?Ce tot fac am o fata cu mana pe cureaua mea ..hei..Imi revin rapid la realitate si o sarut incet pe gat coborand pe umerii ei exiland de acolo bretelele sutienului care se aplatiza pe podea.
-Multumesc de ajutor .
Sus In jos
Aylin

MesajSubiect: Re: ice coffee   Mar Iun 21, 2011 9:48 am

-Oricand.soptesc zambind lasandu-mi capul pe spate si desfacandu-i cureaua,trecand la nasture apoi la fermuar zambind.Ma simteam ciudat de data aceasta dar nu mai conta acum.
Sus In jos
Dot

MesajSubiect: Re: ice coffee   Mier Iun 22, 2011 5:21 am

-ESti sigura ca vrei sa o afcem aici?spun putin ingrijorat deoarece bataile in usa se inteteau si suna ca si cum era cineva foarte nervos acolo.Nu imi prea place rinocerul furios din fata usii.adaug sarutand-o pegat .
Sus In jos
Aylin

MesajSubiect: Re: ice coffee   Mier Iun 22, 2011 5:24 am

-Mai bine plecam de aici.ii soptesc la ureche,vrand sa ma dau jos dar nu prea aveam cum din cauza lui.Am zambit totusi tinandu-mi mainile pe dupa gatul sau.
Sus In jos
Dot

MesajSubiect: Re: ice coffee   Mier Iun 22, 2011 9:45 am

Ma dau in spate enervat la culme deoarece bataile din usa nu incetau.Imi inchei cureaua si deschid usa nervos.
-Cei?
-Nimic Dot dar vroiam sa iti dau cutia cu prezervative care ti-a cazut din buzunar adineaori.Credeam ca ai nevoie deea .
La usa Rosie cu cutia mea de prezervative in mana.Iau cutina , trantesc un multumesc si inchid usa inapoi.
Sus In jos
Aylin

MesajSubiect: Re: ice coffee   Mier Iun 22, 2011 9:47 am

-Chiar asa mai,iti pica prezevativele din buzunar?intreb incepand sa rad si scotand limba al el copilareste.Nu mai bine plecam de aici?continui dandu-ma jos si vrand sa imi culeg sutienul de pe jos.
Sus In jos
Dot

MesajSubiect: Re: ice coffee   Mier Iun 22, 2011 9:51 am

Ma intorc cu cutia in mana ca si cum ar fi fost nush ce premiu si incep sa rad ac prostu.
-Ce ar fi sa nu. spun punand cutia pe chiuveta si revenind in pozitia initiala.
Sus In jos
Aylin

MesajSubiect: Re: ice coffee   Mier Iun 22, 2011 9:55 am

-De ce nu?intreb stand cu sutienul in mana si privindu-l de aceasta data,desi inca ma mai amuza faza cu cutia de prezevative.Chiar atat de mutl vrei sa o faci aici?continui.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: ice coffee   

Sus In jos

ice coffee
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Coffee :: Cartierul Estic :: Cafenea-
Mergi direct la: