Coffee
Bine ai venit pe Coffee! Iti poti petrece aici orele plictisitoare, traind viata pe care o vrei. Asadar, conectati-va, sau - daca inca nu aveti un cont - faceti-va unul!

Coffee

un forum RPG, real

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

I ll be there in the sky

In jos 
AutorMesaj
Aylin

Data de inscriere : 21/06/2011

MesajSubiect: I ll be there in the sky   Mier Iun 22, 2011 5:22 am

Era trecut de miezul noptii dar eu nu puteam sa dorm.Ies incet din camera mea,luand-o pe hol fara o directie anume,avand in mana o cana de ceai.Ajung pe terasa,si ma sprijin de balustrada privind cerul ganditoare,lasandu-ma purtata de amintirile din copilarie si zambind usor trista.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Carrietta

Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 28

MesajSubiect: Re: I ll be there in the sky   Lun Iul 04, 2011 11:15 am

Era destul de tarziu,dar somnul nu era de partea mea. Ma hotarasem sa ies un pic pe terasa,pentru a lua o gura de aer. Cand ajunsesem, o silueta statea in intuneric,langa balustrada,probabil privind cerul.
Sus In jos
Jesse

Data de inscriere : 21/06/2011

MesajSubiect: Re: I ll be there in the sky   Vin Sept 30, 2011 6:21 am

Isi pierduse timpul pe afara, cautand nu-mai-sita-ce-chestie si intarziase prea mult. La intoarcere, ca niciodata, usile erau incuiate. Cumva, nici el nu stie cum, se gandise - si reusise, de altfel - sa escaladeze zidul pana la balustrada terasei, de care se agata ca o maimuta si isi arunca trupul de cealalta parte a ei, aterizand chiar la picioarele cuiva.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: I ll be there in the sky   

Sus In jos

I ll be there in the sky
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Coffee :: Scoala si imprejurimile :: Camin :: Terasa-
Mergi direct la: