Coffee
Bine ai venit pe Coffee! Iti poti petrece aici orele plictisitoare, traind viata pe care o vrei. Asadar, conectati-va, sau - daca inca nu aveti un cont - faceti-va unul!

Coffee

un forum RPG, real

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Deconectarea de realitete

In jos 
AutorMesaj
Byby

Data de inscriere : 26/06/2011

MesajSubiect: Deconectarea de realitete   Lun Iun 27, 2011 9:33 am

Dupa o zi destul de grea in care incercam sa ma fac placuta fata de colegii mei nu era nimic mai frumos decat o plimbare pe plaja marii,auzind pescarusii si soarele cum intra in apa.Ma asez usor pe nisipul moale si privesc in gol amintindu-mi cum a trecut timpul.Cum in generala abea asteptam sa treaca zilele si sa vina sfarsitul saptamanii sa putem merge in parc,sa iesim cat mai des...acum sunt doar amintiri frumoase care ori de cate ori ma gandesc la ele imi dau lacrimile.Amintirile astea ma faceau sa ma linistesc si sa ma deconectez de realitate.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Daisy

Data de inscriere : 22/06/2011

MesajSubiect: Re: Deconectarea de realitete   Lun Iul 11, 2011 12:30 am

Ma plictiseam si am simptit nevoia sa ies la o plimbare pe plaja care mi se parea un loc frumos si foarte linistit unde ma simpteam tot timpul parca acasa . Plimbanduma asa vad o fata care mi se parea cunoscuta dar nu stiam de unde . Ma apropi de ea se uita la mine si o vad cu ochii in lacrimi.
-Buna ce ai patit? dece plangi? punanduma jos in fata ei.
Sus In jos
Byby

Data de inscriere : 26/06/2011

MesajSubiect: Re: Deconectarea de realitete   Joi Oct 06, 2011 7:22 am

-Buna si tie, ma gandeam cat de frumos a fost in generala,iar acum nu cunosc pe nimeni decat pe Lizzie.Scuzama am uitat sa ma prezint eu sunt Byby.
Sus In jos
Daisy

Data de inscriere : 22/06/2011

MesajSubiect: Re: Deconectarea de realitete   Joi Oct 06, 2011 7:32 am

Hei buna eu sunt Daisy imi pare bine de cunostinta stiu si mie mi-a fost greu sa ma acomodez dar asa incetul cu incetlu incepem sa ne cunoastem si ii totul bine. Spuneai ca o cunosti pe Lizie de unde ca si eu o cunosc ?
Sus In jos
Jesse

Data de inscriere : 21/06/2011

MesajSubiect: Re: Deconectarea de realitete   Vin Dec 23, 2011 8:24 am

Jesse se plictisise de camera din camin, de aceeasi priveliste dezolanta a cladirilor cenusii ce se vedeau prin geamul sau, asa ca apucase un prosop de plaja, un tub de crema protectoare si, in pantaloni scurti si cu un tricou perfect alb, o lua spre plaja.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Deconectarea de realitete   

Sus In jos

Deconectarea de realitete
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Coffee :: Inafara orasului :: Plaja-
Mergi direct la: