Coffee
Bine ai venit pe Coffee! Iti poti petrece aici orele plictisitoare, traind viata pe care o vrei. Asadar, conectati-va, sau - daca inca nu aveti un cont - faceti-va unul!

Coffee

un forum RPG, real

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

...hai sa luam stiksuri...:>

In jos 
AutorMesaj
Byby

Data de inscriere : 26/06/2011

MesajSubiect: ...hai sa luam stiksuri...:>   Mar Iun 28, 2011 11:47 pm

In seara aia aveam chef de tras tare,o iau pe Lizzie cu mine, cumparam de la baietii de pe strada 6 "stiksuri" si intram in club...
-Imi place orasu asta ai multa libertate oww uite cati baieti draguti,sa stii ca imi place aici....ma dau la o parte sa imi aprind tzigara si intram in ringul de dans ,... imi aduceam aminte de banchetul de a8-a cu Lizzie...
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Lizzie
Admin

Data de inscriere : 21/06/2011

MesajSubiect: Re: ...hai sa luam stiksuri...:>   Mar Iun 28, 2011 11:56 pm

- Serios? Dintre toate locurile trebuia sa alegi un loc in care sunt obligata sa dansez?am intrebat, insa nu ma asteptam sa ma auda din cauza muzicii care imi zgaria urechile. Sper ca nu o sa ma obligi sa mananc si stixuri cu tine...
Sus In jos
Byby

MesajSubiect: Re: ...hai sa luam stiksuri...:>   Mier Iun 29, 2011 7:51 am

....Te-am obligat eu vreodata?....tu ai luat singura stiu ca o sa iti fie pofta poate le termin....dar nu-i numic cumparam altele...ii trag din ochi apoi zambesc....haide stiu ca vrei nu inteleg cum te poti abtine...
Sus In jos
Lizzie
Admin

MesajSubiect: Re: ...hai sa luam stiksuri...:>   Joi Iun 30, 2011 8:19 am

Am privit in alta parte, amintindu-mi prima experienta cu "Sticksurile" - toate bune si frumoase, dar cand am ajuns acasa am vomitat. Eu nu m-am abtinut niciodata, sunt pur si simplu incopatibila cu tigarile. Imi fac greata. Scuze, va trebui sa le inghiti singura.
Sus In jos
Byby

MesajSubiect: Re: ...hai sa luam stiksuri...:>   Vin Iul 01, 2011 1:23 am

...Adica de atunci nu ai mai tras?...si incep sa rad....Nu pot sa cred chiar ai vomitat atunci?....Vaii esti ceva iesit din comun.....
Da tipic tie lasa ca iti arat eu ca o sa dansezi....hai si o trag dupa mine....
Sus In jos
Lizzie
Admin

MesajSubiect: Re: ...hai sa luam stiksuri...:>   Vin Iul 01, 2011 1:36 am

Trasa de ea, mi-am pierdut echilibrul si am reusit sa cad, imprastiindu-ma printre picioarele celorlati. Nu imi pasa cum avea sa se uite lumea la mine, doar mi se intamplase de atatea ori inainte. Bya, cred ca mi-am rupt ceva, am mormait ridicandu-ma, cand am simtit durerea insuportabila din picor. ... sau am o entorsa. Iar.
Sus In jos
Byby

MesajSubiect: Re: ...hai sa luam stiksuri...:>   Vin Iul 01, 2011 2:14 am

-Cum ai zis?....Bya...si incep sa rad....asa imi zicea cand se enerva pe mine ....
O ridic de pe jos si o duc la masa noastra....Se pare ca nu am cum sa te fac sa dansezi....
Sus In jos
Daisy

Data de inscriere : 22/06/2011

MesajSubiect: Re: ...hai sa luam stiksuri...:>   Mar Iul 12, 2011 3:38 am

Am intrat in club dupa ce mi-am luat 2 sticsuri de la unu de pe strada . Lumina nu era foarte puternica asa ca am zis sa ma asez la o masa sa imi iau un pahar de ceva si dupa sa ma pun sa dansezi .
La masa cu mine era si Lizzie si Byby da nu le-am vazut numa dupa ce au schimbat 2-3 vorbe intre ele .
-Hai ce faceti fetelor ati iesit in club???
Sus In jos
Byby

MesajSubiect: Re: ...hai sa luam stiksuri...:>   Dum Oct 02, 2011 3:13 am

....era ceva normal sa nu observ persoanele de langa mn...Heyy, ii raspund fericita ca poate cineva are chef de dans.
-Nu ai chef sa ne distram si noi putin ca fetele?...o intreb desi eram cam euforica.
Sus In jos
Lizzie
Admin

MesajSubiect: Re: ...hai sa luam stiksuri...:>   Mar Oct 04, 2011 5:32 am

- Salut, ii spun eu lui Daisy, care abia ajunsese, apoi imi intorc atentia asupra lui Byby. "Ca fetele " poate sa insemne o multime de chestii si tu stii prea bine ce poate imagina mintea mea, deci ar fi bine sa fii mai explicita. Te rog.
Sus In jos
Daisy

MesajSubiect: Re: ...hai sa luam stiksuri...:>   Mar Oct 04, 2011 5:53 am

Eu cred ca inteleg la ce se refera Byby si ar fi dragut spun asta apoi intorcanduma spre Lizzie ii zambesc putin ironic
Sus In jos
Byby

MesajSubiect: Re: ...hai sa luam stiksuri...:>   Joi Oct 06, 2011 5:58 am

Owww Lizzie tu de obicei esti asa eu ma gandeam ca poate mergem si noi sa dansam putin si sa dam o raita sa vedem daca gasim niste tipi draguti pentru seara asta.Deci Daisy ce zici mergem?
Sus In jos
Lizzie
Admin

MesajSubiect: Re: ...hai sa luam stiksuri...:>   Joi Oct 06, 2011 6:39 am

Incepusem sa ma foiesc de pe un picior pe altul, testandu-mi glezna, insa entorsa continua sa ma supere.
- Bya, tu stii foarte bine ca nu sunt prea atrasa de dans, si cu entorsa asta imi scade si mai mult cheful. Iar in ce ii priveste pe tipii draguti...
Am ridicat din umeri, gandindu-ma daca sa continui sau nu fraza.
Sus In jos
Daisy

MesajSubiect: Re: ...hai sa luam stiksuri...:>   Joi Oct 06, 2011 7:16 am

Da eu am fost din prima deacord sa mergem , dar acuma sa ved ce facti si voi si cum se mai simpte glezna lui Lizz Spunand asta ma apropi de piciorul lui lis si incerc sa pun mana pe glezna ei .
Sus In jos
Byby

MesajSubiect: Re: ...hai sa luam stiksuri...:>   Joi Oct 06, 2011 7:32 am

Oww stai linistita ca nu are nimic ii trece hai sa vedem cei in clubul asta ca eu nu mai am rabdare daca nu vii eu merg de una singura si ma ridic de pe scaun
Sus In jos
Daisy

MesajSubiect: Re: ...hai sa luam stiksuri...:>   Joi Oct 06, 2011 7:35 am

O prind de mana NU Bya stai ca vin si eu cu tine si daca trebuie o luam pe Liz pe sus daca nu vrea sa vina cu noi
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: ...hai sa luam stiksuri...:>   

Sus In jos

...hai sa luam stiksuri...:>
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Coffee :: Cartierul Vestic :: Club-
Mergi direct la: