Coffee
Bine ai venit pe Coffee! Iti poti petrece aici orele plictisitoare, traind viata pe care o vrei. Asadar, conectati-va, sau - daca inca nu aveti un cont - faceti-va unul!

Coffee

un forum RPG, real

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Unele sugestii

In jos 
AutorMesaj
R3aL

Data de inscriere : 04/07/2011

MesajSubiect: Unele sugestii   Lun Iul 04, 2011 11:10 am

Incercati sa scoateti chestia cu Forum Gratuit ...
PA - General - Promovarea forumului - Motoarele de cautare ....

Si bagati si un chat ... chiar si de la xat . Ar fi foarte folositor, credeti-ma !

Bft! Cu r3sp3ct, R3aL !

*Edit : Si bagati si chestia asta : PA - Afisare - P. de start - Struct. si ierarhie - Afisati titlul subiectului ultimului mesaj, la index : DA
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Irene Danvers
Admin

Data de inscriere : 25/09/2011

MesajSubiect: Re: Unele sugestii   Dum Sept 25, 2011 7:41 am

am o intrebare: cam cat de nou este acest forum. Pentru ca vad foarte putini membri si nici nu am vazut pe vreunu' azi. Pot ajuta cu ceva ?
Sus In jos
Jesse

Data de inscriere : 21/06/2011

MesajSubiect: Re: Unele sugestii   Vin Sept 30, 2011 5:12 am

Pai... din cate stiu eu... adica de cand m-am inregistrat eu sunt vreo cateva luni si de ceva timp nu prea mai este activitate pe forum. Cum majoritatea celor inregistrati pe-aici sunt la scoala nu prea au timp sa posteze. Dar cred ca daca ne straduim cat de cat am putea readuce forumul la viata.
Sus In jos
Irene Danvers
Admin

MesajSubiect: Re: Unele sugestii   Sam Oct 01, 2011 11:47 pm

Si eu sunt la scoala, am 16 ani for God sake. Doar exista weekend-urile, nu? As putea sa fac eu reclama. Am cativa prieteni carora le plac RP`ul :).
Unde naiba cutreiera Adminul? El ar trebui sa faca toata treaba si sa readuca forumul la viata ....
Ma rog, nu vreau sa judec pe nimeni sau sa crtitic. Nu vreau sa supar pe nimeni, dar mie chiar imi place forumul asta si e o minune ca am mai vazut pe cineva care sa posteze inafara de Derek ...

Anyway, pot ajuta.
Sus In jos
Lizzie
Admin

MesajSubiect: Re: Unele sugestii   Dum Oct 02, 2011 2:39 am

Adminul nu prea mai apare pe aici, si imi pare foarte rau pentru asta. In lipsa lui, sper sa pot rezolva eu ce probleme s-ar putea isca, avand in vedere ca am acces in panoul de adminisrare.
Ti-as fi recunoscatoare daca ai ajuta. Multumesc!
Sus In jos
Byby

Data de inscriere : 26/06/2011

MesajSubiect: Re: Unele sugestii   Joi Oct 06, 2011 7:06 am

Auziti dak tot sunteti 2 admin nu am nimik in potriva da nu mai dati e-mailuri aiurea ok? faceti pe forum o pagina cu chestii noi ok. Pe mine una ma deranjaza asta si sper sa nu va suparati k am zis!
Sus In jos
Irene Danvers
Admin

MesajSubiect: Re: Unele sugestii   Vin Oct 21, 2011 10:11 am

ok ok ...
fara suparare. suntem aici ca sa rezolvari unele probleme, de asta e creat acest topic.
dar e-mailuri aiurea in ce sens?
lasam supararea de o parte, mai intai sa ne lamurim, de acord?
Sus In jos
Jesse

MesajSubiect: Re: Unele sugestii   Vin Dec 23, 2011 8:37 am

Ok... tin sa amintesc faptul ca a trecut destul timp de la ultimele discutii de aici, iar forumul tot mort este. Poate ca, avand in vedereca vacanta de craciun ... de trei saptamani e in final aici o sa aiba lumea timp si de forum. Si poate ca, daca schimbam tema, o sa atragem mai multa lume. in fine.
Sus In jos
Lizzie
Admin

MesajSubiect: Re: Unele sugestii   Vin Dec 23, 2011 8:49 am

Chiar ma gandeam sa fac o tema de Craciun... si poate sa pun zapada... dar mi-ai luat-o inainte. Si eu ma bucur a am intrat in vacanta si ca am mai mult timp pe care sa-l petrec cu computerul meu si cu programele de editat poze. Eu o sa fiu pe aici cat mai mult posibil... totusi, nu cred ca doar eu si Jesse o sa fim in stare sa mai salvam Coffee. Poate daca facem un forum nou... dar am inceput sa ma atasez de Coffee, deci o sa dau tot ce am pentru forum.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Unele sugestii   

Sus In jos

Unele sugestii
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Coffee :: Administrare :: Sugestii/Nemultumiri-
Mergi direct la: